14. januára 2016

Prečo predať mobil?

Prečo predať mobil cez vykup-telefonov.sk?

Aj keď to môže vyzerať ako dobrý nápad, náhradný mobil sa rozhodne neoplatí skladovať v šuplíku. Povieme vám prečo!

Je to jednoduchý spôsob ako získať rýchlu finančnú hotovosť

Smartfóny strácajú hodnotu stále rýchlejším tempom

Predajom mobilu šetríte životné prostredie

Ceny mobilných telefónov sa znižujú každým týždňom

Každý vie, ako rýchlo klesá hodnota techniky. Ani mobilné telefóny sa tomuto trendu nevyhli. Ak ste mali možnosť pred polrokom predať svoj mobil za 300 €, dnes môže byť jeho cena aj o štvrtinu nižšia. Preto netreba váhať a po zadovážení nového modelu starý mobil predať čo najskôr. V našej online kalkulačke si rýchlo vypočítate orientačnú výkupnú cenu svojho mobilu, platnú v danom čase, a následne si už len vyberiete, akým spôsobom nám ho doručíte. Máte pochybnosti a neviete sa rozhodnúť? Prostredníctvom nezáväznej online objednávky vám „rezervujeme“ výšku výkupnej ceny až na 3 dni. Ak hodnota telefónu medzitým poklesne, vy nám ho stále predáte za cenu, ktorú ste si vypočítali. A ak si to rozmyslíte, objednávku vám po uplynutí troch dní jednoducho zrušíme. Preto neváhajte a zarobte na telefóne čo najviac!

Odpredaj mobilu je najjednoduchší spôsob ako získať rýchlu finančnú hotovosť

Poznáte to – výplata mešká a kamarát oslavuje narodeniny. Alebo ste si možno chceli tento rok konečne oddýchnuť pri mori, len tie peniaze opäť chýbajú. A popri tom sa vám doma len tak povaľujú 3 „náhradné“ smartfóny, ktoré už aj tak v živote nepoužijete. Tušíte vôbec, ako rýchlo by ste svoje finančné problémy vyriešili, keby ste nám tie nepotrebné telefóny predali? Výkup v Mobilonline je veľmi rýchly, bezpečný a spoľahlivý. Pri osobnom odpredaji vám peniaze vyplatíme okamžite v hotovosti. No a pri výkupe mobilu kuriérom vám peniažky prevedieme na účet do 3 dní po tom, ako vaše zariadenie skontrolujeme v centrále spoločnosti (zvyčajne do 7 dní). Za svoju viac ako 20 ročnú históriu sme odkúpili už cez milión zariadení. Dôverujú nám tisícky zákazníkov, ktorým sme uľahčili odpredaj telefónu a pomohli im získať späť nemalé finančné prostriedky. Pridajte sa k nim aj vy 😉

Za peniažky z výkupu mobilu si môžete kúpiť nový smartfón

Kamarát si kúpil nový špičkový high-end smartfón, s fotoaparátom lepším než má zrkadlovka, biometrickými funkciami a úžasným inteligentným asistentom a Vy si so svojím trojročným „deduškom“ už nepripadáte tak cool? Technológia napreduje závratným tempom a to, čo bolo inovatívne pred pár rokmi sa dnes už môže radiť k bežným štandardom. Spolu s technológiou rastú a vyvíjajú sa aj naše požiadavky. Z roka na rok sme náročnejší, vyžadujeme vyššiu kvalitu, vyššiu výdrž, vyššiu odolnosť. Preto je úplne v poriadku, ak zatúžite po upgrade telefónu, ktorý lepšie zodpovedá vašim potrebám. Zastavte sa v Mobilonline a radi vám poradíme s výberom nového modelu presne ušitému na mieru vašim požiadavkám. A ak potrebujete doložiť nejaké peniažky, aj na to máme riešenie. Odkúpime váš starý mobil a vy už len doplatíte zvyšok.

Aby sa Vám po byte nepovaľovali staré „náhradné“ mobily

Ruku na srdce, aj Vy si odkladáte staré mobily s presvedčením „veď čo ak ich raz budem potrebovať“? Koľko ich asi máte doma? Tri – štyri? A použili ste ich niekedy? Samozrejme, že nie. Ak aj niekedy v budúcnosti budete potrebovať nový mobil, najskôr si asi kúpite NOVÝ mobil. S lepšími parametrami, inovatívnejšími funkciami a rýchlejšou odozvou. Veď kto by sa dobrovoľne vracal k zastaranému zariadeniu so slabším výkonom? Telefón je však citová záležitosť. Dlho bol verným priateľom a tak je niekedy ťažké sa ho hneď vzdať. Často ostáva nepotrebný a nevyužitý smutne ležať v šuflíku, kde postupne úplne stratí hodnotu. A pritom by niekomu inému ešte mohol spraviť radosť a vám priniesť desiatky euríčok späť. Doneste svojmu mobilu šťastnejší osud a doneste ho na výkup do Mobilonline. My ho poriadne ho skontrolujeme, vyčistíme a čo najskôr mu nájdeme nového milujúceho majiteľa.

Akú cenu má váš telefón, smart hodinky, fitness náramok, tablet alebo notebook?

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product