Prečo sa neoplatí skladovať náhradné mobily v „šuplíkoch“

a čo je na výkupe telefónov to najlepšie

Je to jednoduchý spôsob ako získať rýchlu finančnú hotovosť

Smartfóny strácajú hodnotu stále rýchlejším tempom

Predajom mobilu šetríte životné prostredie

Ceny mobilných telefónov sa znižujú každým týždňom

Všetci vieme, ako rýchlo klesá hodnota techniky. Ani mobilné telefóny sa tomuto trendu nevyhli. Ak ste pred polrokom mali možnosť predať svoj smartfón za 200 €, dnes môže byť jeho cena aj o štvrtinu nižšia. Máte pochybnosti a neviete sa rozhodnúť? U nás si vďaka nezáväznej objednávke môžete výkupnú cenu „rezervovať“ až na 3 dni. Preto už neváhajte a zarobte na telefóne čo najviac!

Je to najjednoduchší spôsob ako získať rýchlu finančnú hotovosť

Poznáte to – výplata mešká a kamarát oslavuje narodeniny. Alebo ste si možno chceli tento rok konečne oddýchnuť pri mori, len tie peniaze zas chýbajú. A popri tom sa vám doma len tak povaľujú 3 „náhradné“ smartfóny, ktoré už aj tak v živote nepoužijete. Tušíte vôbec, ako rýchlo by ste svoje finančné problémy vyriešili, keby ste nám tie nepotrebné telefóny predali?

Za peniažky z výkupu si môžete kúpiť nový smartfón

Kamarát si kúpil špičkový high-end smartfón s fotoaparátom lepším než má zrkadlovka, biometrickými funkciami a úžasným inteligentným asistentom a  Vy si so svojím trojročným „deduškom“ už nepripadáte tak cool? Ak ste tiež zatúžili po upgrade a potrebujete nejaké peniažky doložiť, radi odkúpime váš starý mobil a ešte vám aj poradíme s výberom nového špičkového smartfónu.

Aby sa Vám po byte nepovaľovali staré „náhradné“ mobily

Ruku na srdce, aj Vy si odkladáte staré mobily s presvedčením „veď čo ak ich raz budem potrebovať“? Koľko ich asi máte doma? Tri – štyri? A použili ste ich niekedy? Samozrejme, že nie. Ak aj niekedy v budúcnosti budete potrebovať nový mobil, najskôr si asi kúpite NOVÝ mobil. Navyše, ak nám Vaše staré smartfóny predáte, môžete na nich ešte veľmi výhodne nejaké to euríčko zarobiť.

Akú cenu má váš telefón?

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product