Kde predať Váš starý telefón

Kde predať váš starý telefón?
Najlepšie miesta na výkup telefónov v slovenských mestách!

Čo robíte so svojím starým telefónom, keď si kúpite nový? Pre mnohých z nás je odpoveď jednoduchá, odložíme ho bokom, kde sa pridá k hromade iných, nepoužívaných zariadení. Ale čo keby sme vám povedali, že za váš starý telefón môžete dostať pekný obnos peňazí? Áno, v našich predajniach Mobilonline môžete predať svoj starý telefón a získať zaň hotovosť! Pozrite si zoznam niekoľkých našich predajní, ktoré vaše staré zariadenie vykúpia.

  1. Bratislava – Aupark

Spoločnosť Mobilonline, nemôže chýbať, ani v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave. Náš kiosk sa nachádza na prízemí, pri zadnom bočnom vchode, oproti elektru. Nechajte si vyhodnotiť stav vášho telefónu a my vám ponúkneme najväčšiu možnú cenu. Tešíme sa na vašu návštevu.

  1. Košice – Aupark

Ak ste z okolia Košíc, určite navštívte naše výkupné miesto v Auparku. Našu predajňu nájdete na prízemí obchodného centra, vedľa obchodu Manufaktura. Či už máte starý iPhone alebo Samsung, naši odborníci sú vám k dispozícii a dostanete najväčšiu cenu za váš telefón.

  1. Prešov – HM Tesco

Ste z Prešova? Určite navštívte našu predajňu v hypermarkete Tesco. Naša predajňa sa nachádza oproti pokladniam a v blízkosti Fann parfumérie. Navštívte našu predajňu na prízemí a objavte, koľko môžete zarobiť predajom svojho starého telefónu.

  1. Žilina – Aupark

V Žiline, by mala byť naša predajňa v Auparku voľba číslo jedna. Našu predajňu nájdete v strede na prízemí, pri schodisku, oproti predajni CUBE. Bez ohľadu na to, aký telefón máte, my vám zaňho ponúkneme férovú cenu.

  1. Nitra – OC MAX

Pre obyvateľov Nitry ponúkame možnosť predať svoj telefón v našej predajni na poschodí v OC Zemplín . Náš KIOSK nájdete na prízemí, v blízkosti schodiska na 1. poschodie. Tešíme sa na vašu návštevu.

Nezabudnite, že predaj starého telefónu nielenže vám prináša peniaze, ale aj pomáha chrániť životné prostredie tým, že znižuje množstvo elektroodpadu. Tak prečo nezískať za svoj starý telefón niečo späť a zároveň prispieť k ochrane planéty? Zoznam všetkých predajní, kde môžete vykúpiť vaše staré zariadenie, nájdete tu.

Uložiť odkaz do záložiek.