Čo ak sa moje zariadenie v katalógu nenachádza?

Ak máte doma nepotrebný telefón, tablet alebo smart hodinky, môžete ich predať prostredníctvom výkupu. Spoločnosť Mobilonline patrí k najväčším výkupcom zariadení na Slovensku. Na stránke vykup-telefonov.sk môžete zadať značku a model zariadenia a nájdete tam kalkulačku, podľa ktorej zistíte hodnotu svojho zariadenia.

 

V niektorých prípadoch sa ale môže stať, že konkrétny model, ktorý by ste chceli predať, sa v našom katalógu nenachádza. Môže sa tak stať v prípade, ak ide o starší alebo naopak, úplne nový model telefónu, tabletu alebo smart hodiniek. Taktiež môže ísť o menej známe značky, prípadne zariadenia, ktoré sa na Slovensku veľmi nepredávajú a aj vy ste ich kúpili v zahraničí.

 

To, že sa vaše zariadenie v zozname nenachádza, nemusí výlučne znamenať, že ho od vás nekúpime. Je potrebné kontaktovať nášho servisného technika mailom alebo telefonicky a uviesť presný model telefónu, tabletu alebo smart hodiniek. On overí dané zariadenie v našom systéme a povie vám, či ho od vás môžeme kúpiť alebo nie. Ak áno, povie vám hneď aj výkupnú sumu a navrhne vám spôsoby, ako dané zariadenie môžete k nám dopraviť. Môžete si vybrať medzi návštevou predajne alebo odoslaním kuriérom, ktorého objednáme my na náklady firmy.

 

Ak svoje zariadenie nenájdete v zozname na stránke, môžete navštíviť aj ktorúkoľvek z viac ako 50 predajní Mobilonline na Slovensku. Vyškolený predajca bude v tomto prípade kontaktovať servisného technika za vás. To, či zariadenie od vás odkúpime a aká by bola výkupná cena vám prezradí hneď po skontaktovaní s technikom. Ak však prídete do predajne mimo pracovnej doby technika, predajca si vypýta na vás kontakt a zavolá vám hneď, ako mu technik oznámi svoje stanovisko. V prípade pozitívnej odpovede môžete priniesť svoje zariadenie naspäť do predajne alebo vyplniť formulár na webe a odoslať ho kuriérom.