Ako predať tablet?

Okrem mobilných telefónov máte u nás možnosť odpredať aj svoj tablet. Podmienkou je, že vykupujeme výlučne nové zariadenia, nesmú byť používané. Tablet musí byť v 100-percentnom technickom aj vizuálnom stave a musí mať nalepené všetky pôvodné fólie od výrobcu.

 

Musí mať originálnu krabicu, ktorá môže byť otvorená z dôvodu kontroly daného tabletu. Zabalené a nepoužité musí byť aj originálne príslušenstvo. Pri výkupe musíte doložiť aj záručný list, resp. doklad o kúpe, od ktorej nesmú uplynúť viac ako 2 mesiace.

 

Ak váš tablet spĺňa všetky tieto podmienky a naozaj ide o úplne nový kus, máte dve možnosti. Tablet môžete priniesť na ktorúkoľvek z viac ako 50 predajní Mobilonline po celom Slovensku. Predajca po skontrolovaní tabletu spíše s vami kúpnu zmluvu, takže si nezabudnite priniesť doklad totožnosti (občiansky preukaz alebo pas). Musíte mať viac ako 18 rokov a byť spôsobilý na právne účely. V takomto prípade dostanete peniaze v hotovosti priamo na ruku po podpise kúpnej zmluvy.

 

Svoj tablet môžete predať aj z pohodlia domova. Na stránke vykup-telefonov.sk nájdite značku a presný model svojho tabletu. Zobrazí sa vám výkupná cena. Keďže tablet musí byť nový, výkupná cena je len jedna a je pevná, nič ju ďalej neovplyvňuje tak, ako pri mobilných telefónoch.

 

Ak sa vám výkupná cena pozdáva, kliknite na “Pošlem kuriérom” a vyplňte všetky svoje osobné údaje vrátane čísla účtu, na ktorý bude vyplatená suma. Ešte raz si skontrolujte, či názov tabletu zodpovedá vášmu modelu a vyberte si dátum, kedy pre tablet príde kuriér. Objednanie kuriéra je na náklady firmy, za poštovné nebudete musieť hradiť nič. Vyberte si dátum, kedy budete na danej adrese naozaj zastihnuteľný.

 

Po odoslaní ponuky na výkup vám do e-mailu príde formulár s výkupnou cenou. Stiahnite si ho a vytlačte, aby ste ho mohli priložiť k zabalenému zariadeniu. Pri balení tabletu buďte dôkladný a dbajte na to, aby sa zariadenie počas prevozu nepoškodilo. Môžete použiť bublinkovú obálku alebo krabicu. V prípade balíka originálnu krabicu tabletu obaľte bublinkovou fóliou alebo inou výplňou, aby sa zbytočne neprevaľovala.

V deň, ktorý ste si zvolili, vás bude kontaktovať kuriér, ktorý od vás prevezme balík. Na druhý pracovný deň dorazí k nám na centrálu, kde ho náš technik skontroluje. Ak bude všetko v poriadku a tablet bude zodpovedať údajom, ktoré ste uviedli, cenu za výkup vám pošleme bankovým prevodom do 3 pracovných dní. Peniaze vám prídu na účet, nevyplatí vám ich kuriér, ktorý balík vyzdvihne.

V prípade nejakých nejasností alebo akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť aj na nášho servisného technika. Kontaktovať ho môžete aj v prípade, že sa váš model tabletu na stránke nenachádzal. Náš technik skontroluje model vášho zariadenia v našom systéme a povie vám, či ho vykúpiť môžeme alebo nie.