Ako predať nový alebo použitý mobil?

Máte doma používaný mobilný telefón, ktorý už nepotrebujete? Prípadne úplne nový, ešte nerozbalený, ktorý by ste nevyužili? Dajte mobilu druhú šancu a dovoľte, aby si našiel nového majiteľa, ktorý sa mu poteší. Je to veľmi jednoduché a môžete si vybrať z dvoch spôsobov, ako to urobíte.

 

Prvou možnosťou je, že navštívite ktorúkoľvek z viac ako 50 predajní Mobilonline na celom Slovensku. Náš vyškolený personál telefón skontroluje a na základe jeho vizuálneho a technického vzhľadu vám povie výkupnú sumu. Tú si môžete zistiť aj vopred na našej stránke vykup-telefonov.sk. Ak navyše vyplníte online nezáväznú výkupnú objednávku, získate trojdňovú garanciu dohodnutej výkupnej sumy. Je to z dôvodu, že hodnota technológií klesá zo dňa na deň.

 

Pokiaľ výkupnú sumu odsúhlasíte, predajca s vami spíše kúpnu zmluvu. Na spísanie zmluvy potrebujete platný doklad totožnosti. Peniaze získate hneď na ruku v hotovosti.

 

Vybavte to aj z pohodlia domova

 

Ak z nejakého dôvodu nemôžete prísť osobne, svoj mobilný telefón môžete odpredať aj z pohodlia svojho domova. Na stránke vykup-telefonov.sk si vyhľadajte značku a model vášho zariadenia. Následne pravdivo vyplňte všetky položky. Je dôležité uviesť, či je telefón nový alebo používaný, či je ešte v záruke a taktiež či obsahuje kompletné príslušenstvo. Veľmi dôležité je uviesť jeho reálny stav. Zvlášť treba uviesť stav displeja a krytu telefónu.

 

Nesnažte sa zbytočne nadhodnotiť stav vášho zariadenia a uveďte pravdivé údaje. Telefón prejde ešte našou kontrolou a výsledná výkupná cena bude odzrkadľovať reálny stav mobilu. Ak ste všetko uviedli správne, zobrazí sa vám výkupná cena, ktorá bude upresnená alebo potvrdená naším servisným technikom po prehliadke zariadenia.

 

Pre vybavenie výkupu z domu zakliknite tlačidlo “Pošlem kuriérom”. Vyplňte svoje osobné údaje a vyberte si dátum, kedy vám vyhovuje, aby kuriér prišiel zariadenie vyzdvihnúť. Poštovné za doručenie hradíme my. Telefón poriadne zabaľte, aby sa pri preprave nepoškodil. Náš pracovník po obdržaní zásielky telefón skontroluje a ak stav zariadenia, ktorý ste zadali, korešponduje s ohodnotením technika, výkupnú cenu vám pošleme na účet bankovým prevodom do 3 pracovných dní. Peniaze vám prídu na účet, nedostanete ich od kuriéra, ktorý balíček vyzdvihne.

 

Ak by ste mali s niečím problém alebo máte otázky ohľadom predaja svojho telefónu, pokojne sa môžete obrátiť na nášho servisného technika.